Суббота, 21.04.2018, 10:20
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 4
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Май » 19

На базі Саратської районної бібліотеки учні 10 класів мали змогу  он- лайн  познайомитися  з  експериментальними педагогічними  технологіями  Рішельєвського ліцею. Кращими викладачами ліцею  були представлені лекції по математиці і історії України. 

Під час вебінару учні  мали можливість поспілкувалися з  Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка оцінила здобутки ліцею  по змішаному навчанню: «Змішане навчання, коли учбовий процес проходить як у онлайн форматі, так і очно, дає дітям можливість учитись у найкращих учит ... Читать дальше »

Просмотров: 104 | Добавил: world-of-sarata | Дата: 19.05.2017 | Комментарии (0)

18 травня в Сараті відбулися заходи з нагоди Дня вишиванки. На площі Патріотів зі святково прикрашеної сцени лунали пісні про символ українського народу – вишиванку. Працівники центральної районної бібліотеки розгорнули виставку робіт декоративного мистецтва, молодь демонструє мистецтво Боді-Арту.

         Учасники урочистої ходи у різнобарвних вишиванках пройшли до пам’ятника Т.Г. Шевченку де відбулася церемонія покладання квітів. Від районного будинку культури вишиванкова хода пройшла вулицями селища до площі Патріотів. ... Читать дальше »

Просмотров: 94 | Добавил: world-of-sarata | Дата: 19.05.2017 | Комментарии (0)

Виховання у молодого покоління почуття патріотизму, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу. Патріотичне виховання дітей та учнівської молоді – це комплексна, системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, громадських організацій, сім’ї, школи, позашкільних навчальних закладів,  інших соціальних інститутів. Саме з цією метою організовується і проводиться ... Читать дальше »

Просмотров: 111 | Добавил: world-of-sarata | Дата: 19.05.2017 | Комментарии (1)

Кожна нормальна людина прагне прожити своє життя довго і щасливо. Але чи все ми робимо для цього? Якщо проаналізувати "кожен крок" нашого типового дня, то, швидше за все, все йде з "точністю до навпаки". Вранці, ледве вставши з ліжка, як біороботи, збираємося на роботу або навчання, вдень нервуємось через дрібниці, об'їдаємось за столом, сваримось з близькими, заздрим знайомим і колегам, вкладаємо всі сили і кошти на придбання чергової модної речі або "іграшки для дорослих ", вечорами відпочиваємо на дивані біля телевізора, а вихідний мріємо провести біля мангалу з шашликами або у ліжку. ... Читать дальше »

Просмотров: 81 | Добавил: world-of-sarata | Дата: 19.05.2017 | Комментарии (0)

Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018