Среда, 12.12.2018, 08:32
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 8
Форма входа
Логин:
Пароль:

Новости Одесской области

Главная » Статьи » Новости » Свежие новости

З 2018 року в Одеській області запрацює пілотна система відшкодування вартості інсуліну

З січня в Одеській області буде введено в дію пілотний проект так званої реімбурсації інсулінів — відшкодування вартості препаратів. 22 із 26 районів регіону повністю готові до впровадження нової системи. Про це повідомила заступник начальника Департамента охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Оксана Рокунець-Сорочан.

«З січня ми переходимо на реімбурсацію — систему відшкодування по інсулінам. Хворий отримує рецепт у свого лікаря в медичному закладі, де він перебуває на диспансерному обліку. З ним йде в аптеку, яка є у затвердженому переліку закладів. І там, згідно Реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, отримує лікарський засіб. Держава відшкодовує кошти аптечному закладу», —  заявила Оксана Рокунець-Сорочан.
За її словами, наразі в Одеській області створення Єдиного реєстру пацієнтів, що потребують інсулінотерапії, перебуває на фінальній стадії. Він передбачає функціонування користувачів трьох рівнів.  На даний час повністю сформовані та внесені у нього користувачі першого (лікарі первинної ланки, відповідальні за виписку рецепта пацієнтові) та другого (особи, уповноважені на перегляд та аналіз знеособлених відомостей — головний позаштатний ендокринолог департаменту тощо) рівнів. Закінчується робота щодо користувачів третього рівня (аптечні заклади, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами). На даний час Реєстр поки що не працює - так як немає відповідної дати запуску від Міністерства охорони здоров’я України.
«На даний момент 22 райони Одеської області повністю готові до впровадження реімбурсації. Решта очікують отримання ключів для входу до Реєстру з Міністерства охорони здоров’я України. Але у всіх районах області вже укладені договори між аптечними закладами та медичними установами для відшкодування та забезпечення інсулінами в 2018 році», — підкреслила Оксана Рокунець-Сорочан.
Зазначимо, станом на 1 жовтня 2017 року кількість хворих на цукровий діабет в Одеській області складає: 77 тисяч 518 осіб, в тому числі — 435 дітей. При цьому кількість інсулінозалежних хворих – 14 тисяч 12 осіб, в тому числі —  435 дітей.Источник: http://sarata-rda.odessa.gov.ua/novini/z-2018-roku-v-odeskj-oblast-zapracyu-plotna-sistema-vdshkoduvannya-vartost-nsulnu
Категория: Свежие новости | Добавил: world-of-sarata (19.12.2017)
Просмотров: 80
Всего комментариев: 0
avatar
Дата
Среда, 12.12.2018, 08:32
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018