Среда, 21.03.2018, 08:16
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Август » 22 » Зустріч роботодавця з безробітними
09:56
Зустріч роботодавця з безробітними

Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись з реальним робочим місцем та з’ясувати всі питання, що виникають у людини під час індивідуальної співбесіди .

 18 серпня  2016 року Саратським районним центром зайнятості було проведено презентацію роботодавця – ТОВ «ТАІС-ДІСТРИБЬЮШН», що займається перевезенням товарів. В заході взяло участь 10 безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Провідний бухгалтер цент  ру зайнятості Гладченко Інна Петрівна поінформувала про стан, основні тенденції та процеси на районному ринку праці в сучасних умовах. Також вона розповіла про   тісне співробітництво з цим роботодавцем,  щодо працевлаштування працівників в це підприємство на роботу.

В рамках заходу представник роботодавця ТОВ «ТАІС-ДІСТРИБЬЮШЕН» Вололовцев С.В. поінформував шукачів роботи про специфіку діяльності підприємства, перспективи його розвитку, умови праці та рівень заробітної плати, соціальні гарантії для працівників, професії  та посади, в яких виникла потреба. Після завершення свого виступу роботодавець  запросив присутніх на екскурсію по підприємству для більш детального ознайомлення з умовами праці та запропонував вільні робочі місця.  


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 209 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018