Вторник, 24.04.2018, 06:05
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 297
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Апрель » 18 » Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради Саратського району
20:42
Засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради Саратського району

14 квітня 2016 року об 11.00 в Саратському центрі зайнятості було проведено засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради Саратського району.

 На даному заході були присутні: Осіпенко О.І. - виконуючий обов’язки директора Саратського центру зайнятості, Ковальчук С.В. -  начальник служби у справах дітей Саратської райдержадміністрації, Квітченко О.О. - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Подуст О.І. - районний лікар-педіатр Саратської централ  ьної районної лікарні, Албеско М.І. -  психолог Саратського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області (далі КВІ УДПтС України в Одеській області), Яковець К.С. головний спеціаліст служби у справах дітей Саратської райдержадміністрації.

На засіданні районної міжвідомчої координаційно-методичної ради були обговорені найважливіші питання стосовно сімей, в яких діти опинилися в складних життєвих умовах, умовно засуджених неповнолітніх, які перебувають на обліку в КВІ УДПтС України в Одеській області і на обліку неповнолітніх, які скоїли правопорушення, в службі у справах дітей Саратської районної державної адміністрації та шляхи вирішення даних питань. Проблеми працевлаштування та забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування виявилися найактуальнішими на сьогоднішній день. 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
продажа квартиры 
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 


Просмотров: 120 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018