Среда, 17.10.2018, 08:17
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 28
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Ноябрь » 6 » Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Саратської районної державної адміністрації.
12:22
Засідання комісії з питань захисту прав дитини при Саратської районної державної адміністрації.

3 листопада 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Саратської районної державної адміністрації.

Участь у засіданні прийняли працівники структурних підрозділів  районної державної    адміністрації:  служби у  справах  дітей, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, управління соціального захисту населення, юридичного сектору, а також представники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, правоохоронних органів, охорони здоров’я.

Згідно з порядком денним було розглянуто 6 питань, зокрема щодо доцільності/недоцільності позбавлення батьківських прав, щодо доцільності/недоцільності повернення дітей в родину, щодо доцільності взяття районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, під соціальний супровід сімей, в яких є діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Всі питання порядку денного були колегіально розглянуті в рамках законодавства України, одноголосно прийняті відповідні рішення, які захищають права та відповідають інтересам дітей.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом ... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Продам укорененные черенки хво... 
Сниму квартиру или дом 


Просмотров: 112 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018