Среда, 21.03.2018, 08:21
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 3
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Май » 11 » За інформацією Саратського РЦСССДМ.
16:48
За інформацією Саратського РЦСССДМ.

На початку травня працівники Саратського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді разом зі співробітниками служби у справах дітей Саратської РДА здійснили виїзд у сім’ї, які перебувають на обліку СЖО та проживають у с.Успенівка. 
 У відвіданих сім’ях було складено акти відвідування сімей, проведено оцінку потреб дитини та її сім’ї, встановлено взаємовідносини між членами сім’ї, з’ясовано умови проживання та матеріальне забезпечення родини, надано рекомендації щодо вологого прибирання у будинку, провітрювання та наведення порядку на подвір’ї, крім того здійснено інформаційно-просвітницьку роботу щодо попередження нещасних випадків та отримання опіків дітьми.

 

 

 

Під соціальним супроводом Саратського РЦСССДМ перебувала родина П***, у помешканні якої житлово-побутові умови не відповідали санітарно-гігієнічним нормам проживання. 
Протягом соціального супроводу мінімізовано складні життєві обставини, а саме: надано консультації щодо поліпшення психоемоційного стану, консультацію з питань чинного законодавства, надано поради щодо планування майбутнього життя, щодо підвищення виховного потенціалу, раціонального використання коштів сімейного бюджету, проведено бесіди щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм та ряд бесід профілактичного характеру. Після надання родині комплексу соціальних послуг у будинку значно покращилися житлово-побутові умови. 
 Родина приймала активну участь у ході супроводу, своєчасно виконувала всі надані рекомендації, прислуховувалася до порад спеціалістів центру.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 158 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018