Среда, 17.10.2018, 08:34
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 8
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Февраль » 20 » «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи із профілактики жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення»
16:34
«Взаємодія суб’єктів соціальної роботи із профілактики жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення»

20 лютого 2018 року відбувся круглий стіл «Взаємодія суб’єктів соціальної роботи із профілактики жорстокого поводження з дітьми або загрози його вчинення», присвячений Дню соціальної справедливості. Ініціаторами обговорення протидії насильства в сім'ї виступили начальник служби у справах дітей Саратської РДА та директор Саратського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В круглому столі взяли участь старший інспектор ювенальної превенції Саратського ВП Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області, начальник Саратського районного сектору з питань пробації, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, начальник управління соціального захисту Сартської РДА, начальник Саратського районного Центру зайнятості, завідувач сектору служби у справах дітей Саратської РДА, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства Саратського ЦПМСД, завідувач дитячим відділенням Саратської ЦРЛ, фахівці Саратського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, методист з психологічної служби, працівник Саратського територіального центру. В ході висвітлення проблемних питань була акцентована увага на тісної взаємодії всіх державних органів та установ в профілактиці жорстокого поводження з дітьми. Були обговорені важливі моменти Закону "Про запобігання та протидію домашньому насильству", який набув чинності з 7 січня 2018 року. Зауважено, що постраждалою дитиною визнається не лише та, яка зазнала домашнього насильства, а й свідок (очевидець) такого насильства. Також, була проведена робота в групах «Види, прояви та наслідки насильства». Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство над дітьми можливе лише за умови об'єднання зусиль всіх суб’єктів соціальної роботи. В результаті круглого столу було прийняте рішення виступити з аналогічним питанням на нараді директорів шкіл Саратського району та підняти питання про своєчасне повідомлення про факти скоєння насильства над дітьми перед головами селищної, сільських рад на черговому Дні самоврядуванні.

,

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом ... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Продам укорененные черенки хво... 
Сниму квартиру или дом 


Просмотров: 121 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018