Воскресенье, 25.03.2018, 08:22
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 4
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Декабрь » 20 » Всеукраїнський тиждень права.
10:53
Всеукраїнський тиждень права.

Відповідно до Указу Президента України від 08.12.2008 р. № 1149/2008 «Про Всеукраїнський тиждень права», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня № 627-р  «Про затвердження  плану заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права», на виконання п.2 розпорядження виконуючого обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації від 30.09.2016 року № 701/А-2016 «Про затвердження плану заходів з проведення в області у 2016 році Всеукраїнського тижня права», з метою виховання у громадян поваги до закону і прав людини в Саратському районі був затверджений і виконаний  план заходів (розпорядження гол   ови районної державної адміністрації від 14.11.2016 р. №472/А-2016).

У  28 загальноосвітніх навчальних закладах району був проведений Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини. Під час уроку використовувались відеоматеріали, презентації. Було проведено протягом тижня різноманітні заходи правового змісту, а саме: гра-мандрівка «Права людини в Україні», демонстрація фільму «Ген жорстокості» для учнів 8-11 кл., бесіда «Які права і обов’язки я маю в Незалежній Україні»,  круглий стіл з учнями девіантної поведінки (5-7 класи) «Вчинок, злочин, проступок»,   (Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ»); лекція «Сучасне значення та погляд на Загальну декларацію прав людини», конкурс рефератів «Значення Загальної декларації прав людини для сучасного суспільства», конкурс стіннівок «Права людини» (Фуратівська ЗОШ І-ІІ ст.); протягом тижня проведено анкетування «Права дитини», круглий стіл   «Права і обов’язки громадян».(Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ліцей»); в Ройлянській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено соціологічне  опитування учнів 7-11 класів  шляхом анкетування «Як захищені права дитини в школі», для учнів 1- 4 класів було проведено анкетування з визначення рівня сформованості громадянських якостей у дітей; проведена тестова гра «Конвенція ООН про права дитини», конкурс плакатів «Обираємо життя у яскравих кольорах», тренінг «Наше право людиною називатись» (Петропавлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..-ДНЗ»); по закладах освіти проведено класні години: «Мої права», «Поговоримо про закон», «Світ прав дитини»,  «Права і обов’язки учнів»,  «Консультаційні права дитини і громадян», «Твоя відповідальність»,  «Я поважаю права інших, це є мій основний обов’язок», «Світ юридичних  професій», «Як захищаються права і свободи людини в Україні і світі». В шкільних бібліотеках для учнів організовані  тематичні виставки видань правової тематики: «Конвенція ООН про права дитини», «Права дитини в Україні». В закладах освіти також  проведено зустрічі з дільничими інспекторами поліції, з юристами та проведено бесіди,  присвячені проблематиці прав людини.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 96 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018