Вторник, 24.04.2018, 06:11
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 4
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Сентябрь » 28 » Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.
14:08
Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

28 вересня поточного року відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з бюджету та фінансово-економічних питань та з питань комунального господарства, будівництва, транспорту, зв’язку, торгівлі та підприємницької діяльності .
На спільному засіданні постійних комісій були розглянуті наступні питання :

1. Про підготовку народного господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
2. Про затвердження звіту райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за І півріччя 2016 року.
 
Доповідач: Лускало О.М. – начальник фінансового управління райдержадміністрації. 
3. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 23 грудня 2015 року № 14-VІІ „Про районний бюджет Саратського району на 2016 рік ”.
4. Про депутатське звернення Політичної партії «Опозиційний блок» щодо мораторію на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
5. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення підвалу поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі побутовою хімією. 
6. Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для торгівлі лікарськими засобами.
7. Про надання згоди на передачу в оренду нежитлове приміщення першого поверху поліклініки Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» для розміщення пункту забору крові та інших біологічних матеріалів.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 9 червня 2016 року № 87 – VІІ «Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення».
9. Про прийняття пам’ятника «Курган Слави» до спільної власності територіальних громад сіл, селища Саратського району Одеської області.
10. Про передачу в оренду нерухомого майна для надання послуг з ремонту побутового обладнання.
11. Про надання дозволу Комунальному закладу «Саратська централізована бібліотечна система» на передачу в оренду приміщення для розташування Саратської районної організації ветеранів України.
12. Про надання згоди Надєждинській загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області на вилучення з оперативного управління будівельні матеріали (плити) у кількості 7 штук.
13. Про надання згоди Комунальному закладу «Саратська центральна районна лікарня» на списання частини забору (11 плит).
За результатами засідання 1,2,3,5-14 питання вирішено винести на розгляд чергового засідання сесії районної ради, по 4-му питанню прийнято протокольне рішення.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
продажа квартиры 
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 


Просмотров: 308 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018