Суббота, 23.02.2019, 14:44
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 309
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Март » 23 » Відбірковий етап районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» відбувся!
10:19
Відбірковий етап районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» відбувся!

Кожна людина своєрідна і неповторна. Особливі люди ті, які наділені талантом та надзвичайною працездатністю, які ставлять перед собою мету і для її досягнення долають великі труднощі,  прикладаючи чимало зусиль. Приємно відзначити, що в нашому районі, є діти, які мають бажання творити та вміють долати перешкоди.

Щороку КЗ «Саратський районний БДТ» організовує і спільно із закладами освіти проводить фестиваль дитячої та юнацької творчості «Вернісаж творчості» («Чисті роси»), на якому діти мають можливість показати свої здібності, талант, проявити творчість, порадувати глядачів майстерністю та фантазією. І дуже добре, що є люди, колектив однодумців, які разом роблять хорошу справу – виховують  молоде покоління у любові до мистецтва, народних традицій, до рідної землі.

В цьому році відбірковий етап проводився протягом двох днів за номінаціями: «Художнє виконавство» (вокал), «Хореографія», «Літературна творчість», «Театр», «Фото-, кіно-, відео творчість», «Образотворче мистецтво». Перший день відбувся 15 березня у Михайлівському СБК, другий 16 березня  –  у Саратському РБК.

Всього було представлено 138 номерів за номінаціями: вокал – 59 номерів, хореографія – 29 номерів, літературна творчість – 42 номери, театр – 6 номерів, фото-, кіно-, відео творчість – 2 роботи. Найвищий бал «15» отримали 34 номери.

Щира подяка заступникам з виховної роботи Михайлівського НВК Зубак Л.А. і Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Глушко А.В., які активно допомагали у проведенні фестивалю, закладам культури (Михайлівський СБК – директор Мурзін Л.С. і Саратського РБК – директор Баюш Т.В.) за теплі і затишні зали та якісний звук, голові Михайлівської сільської ради Іванову І.Д. за смачні пиріжки і солодощі, якими він пригощав дітей.  Велика вдячність директорам закладів освіти, вчителям, керівникам гуртків, батькам за роботу з дітьми, організацію щодо участі у заході, а також членам журі за якісну і плідну роботу.

Не одне покоління виросло на всім відомому фестивалі юних талантів «Чисті роси». Три роки поспіль цей фестиваль не проводився, але натомість в нашому районі започатковано «Вернісаж творчості», тому робота не припинялась.  В 2017 році  «Чисті роси» в нашій області почали відроджувати і удосконалювати, і переможці, які набрали 15 балів і стали лауреатами І ступеню візьмуть участь (заочно, завдяки представленим відеозаписам)  у обласному етапі.

30 березня в КЗ «Саратський РБК» відбудеться  гала – концерт на якому виступатимуть переможці відбіркового туру. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати захід, насолодитись  яскравими номерами, виступами талановитих і творчих дітей!


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдача квартиры. 
сдача квартиры. 
сдача квартиры. 
Продам генератор 


Просмотров: 174 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Дата
Суббота, 23.02.2019, 14:44
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2019