Понедельник, 22.01.2018, 07:29
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 19
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Декабрь » 12 » «Від правопорушень до злочину один крок»
17:34
«Від правопорушень до злочину один крок»

Щорічно 10 грудня в Україні та в усьому світі відзначається як Міжнародний день прав людини. В цей день, у 1948 році, Генеральною Асамблеєю ООН була прийнята Загальна декларація прав людини  – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав усіх людей. А з 1950 року стали відзначати цю дату як  Всесвітній День прав людини.

 Напередодні відзначення  Міжнародного дня прав людини  в Навчально-виховному  комплексі «Саратська ЗОШ-І-ІІІ ступенів-гімназія» для учнів 8 «А», 10 «А» та «Б»  класів пройшла зустріч з правознавчої тематики  «Від правопорушень до злочину один крок».  Під час заходу учні мали змогу переглянути відео презентацію «Є права у кожного із нас», яку підготували працівники Саратської районної бібліотеки. Бібліограф районної біб   ліотеки Т.П. Рубаха розповіла  присутнім про історію створення «Декларації прав дитини» та ухвалення «Конвенції про права дитини», ознайомили з основними правами дитини.

З обов’язками дітей та наслідками їхнього невиконання юних учасників заходу ознайомила старший інспектор з ювенальної превенції Саратського відділення поліції Арнаутова В.Г.   Вона дала кваліфікацію різним видам порушень, навела практичні приклади, розповіла про те, до чого призводить неповага до закону, та про відповідальність, яка наступає для дітей згідно законодавства України .

Осика О.Б. - провідний спеціаліст  Саратської служби у справах дітей райдержадміністрації ознайомив з функціями  роботи служби, роздав учням  пам’ятку прав та обов’язків дітей.

Начальник Саратського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції  Петкович З.А. застерегла учнів, щоб не порушували закони та відповідально ставилися до своїх вчинків.

У заході взяла участь також головний спеціаліст Саратського  бюро правової допомоги  Н.А. Семеняк, яка  ознайомила присутніх з інформацією, яку надає бюро, а саме: надання первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної допомоги та забезпечення доступу громадян до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

 Учні та всі присутні мали змогу ознайомитись з  книжковою  виставкою правової літератури  «Право людини: знати, розуміти, захищати».


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 
Продам участок 2сотки курорт Р... 
Продам дом Приморское Татарбун... 


Просмотров: 226 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018