Среда, 28.06.2017, 04:52
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 267
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2009 » Октябрь » 8 » В районній державній адміністрації
14:13
В районній державній адміністрації

05 жовтня 2009 року  голова районної державної адміністрації Музикант С.П. провів чергову апаратну нараду районної державної адміністрації   з керівниками управлінь, відділів та секторів  районної державної адміністрації.

 

Згідно порядку денного апаратної наради з інформацією про стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади у засобах масової інформації у третьому кварталі 2009 року виступив завідуючий сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Коваль І.М.

З моніторингом виконання завдання зі створення нових робочих місць ознайомив начальник відділу праці УПСЗН Крикунов Є.І.

 

             Удовик С.Д., керівник апарату райдержадміністрації, репрезентувала моніторинг виконавської дисципліни по зверненням громадян за період з 28.09 по 02.10. 2009 року та ознайомила з вимогами п.11 постанови  Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року №898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи «Соціальний контактний центр» щодо необхідності розгляду звернень громадян, отриманих під час урядової телефонної «гарячої лінії», у 15-денний строк.

             На апаратній нараді обговорювались робочі моменти по питанням, які будуть винесені на розгляд чергової сесії районної ради.

            З обговорених питань наради   голова районної державної адміністрації С.П. Музикант   надав конкретні доручення, призначив виконавців та визначив терміни їх виконання.
Требуется кредитный эксперт (Наталья)
Продам контейнер (Татьяна)
Трудоустройство (Колисниченко Сергей Алексеевич)
КУПЛЮ или возьму в АРЕНДУ недв... (Александр)
Просмотров: 203 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017