Суббота, 16.12.2017, 19:57
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 248
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2009 » Октябрь » 8 » В районній державній адміністрації
14:13
В районній державній адміністрації

05 жовтня 2009 року  голова районної державної адміністрації Музикант С.П. провів чергову апаратну нараду районної державної адміністрації   з керівниками управлінь, відділів та секторів  районної державної адміністрації.

 

Згідно порядку денного апаратної наради з інформацією про стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади у засобах масової інформації у третьому кварталі 2009 року виступив завідуючий сектору внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Коваль І.М.

З моніторингом виконання завдання зі створення нових робочих місць ознайомив начальник відділу праці УПСЗН Крикунов Є.І.

 

             Удовик С.Д., керівник апарату райдержадміністрації, репрезентувала моніторинг виконавської дисципліни по зверненням громадян за період з 28.09 по 02.10. 2009 року та ознайомила з вимогами п.11 постанови  Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2009 року №898 «Про взаємодію органів виконавчої влади та державної установи «Соціальний контактний центр» щодо необхідності розгляду звернень громадян, отриманих під час урядової телефонної «гарячої лінії», у 15-денний строк.

             На апаратній нараді обговорювались робочі моменти по питанням, які будуть винесені на розгляд чергової сесії районної ради.

            З обговорених питань наради   голова районної державної адміністрації С.П. Музикант   надав конкретні доручення, призначив виконавців та визначив терміни їх виконання.

ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Продам квартиру СРОЧНО! 
Няня для ребенка 
Сниму помещение в центре Сарат... 
Продам полдома 


Просмотров: 218 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017