Четверг, 26.04.2018, 02:48
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 256
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Май » 10 » Спільна нарада Саратського РВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області
22:56
Спільна нарада Саратського РВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області

​10 травня 2016 року о 10:00 в Центральній районній бібліотеці відбулась спільна нарада Саратського РВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області зі службою у справах дітей Саратської районної державної адміністрації, Саратським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та Саратським відділенням поліції Білгород-Дністровського ВП ГУНП в Одеській області. 
На нараді начальник Саратського РВ кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Одеській області капітан внутрішньої служби Петкович З.А. підняла найважливіші питання щодо контролю за поведінкою дітей та молоді, а також щодо профілактики та попередження скоєння нових злочинів серед даної категорії осіб, які перебувають на обліку в Саратському районному відділі КВІ.
Директор РЦСССДМ Квітченко О.О. звернула особливу увагу на виявлення причин здійснення протиправної поведінки у засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, шляхи та методи їх подолання, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання повторних протиправних дій серед молоді.
Начальник служби у справах дітей Ковальчук С.В. зазначила, що з неповнолітніми дітьми, які перебувають на профілактичному обліку в службі у справах дітей Саратської РДА, постійно проводяться профілактичні бесіди щодо запобігання скоєння правопорушень в майбутньому, обстежуються умови утримання та виховання дітей, ведеться робота по залишенню дітей в сім'ї.
З метою комплексного підходу до вирішення питань щодо профілактики правопорушень та злочинів у молодіжному середовищі, своєчасного захисту прав дітей, спільна нарада передбачила у ІІ кварталі 2016 року ряд заходів, спрямованих на попередження злочинності та правопорушень серед дітей та молоді, попередження насильства в сім’ї, зокрема, проведення спільних рейдів у навчальних та розважальних закладах району з метою виявлення підлітків, які зловживають алкогольними напоями, наркотиками та психотропними речовинами, проведення виховних заходів з питань профілактики правопорушень серед дітей та молоді.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
продажа квартиры 
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 


Просмотров: 391 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018