Среда, 21.03.2018, 08:16
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Август » 25 » Сходка громадян Старосілля
09:23
Сходка громадян Старосілля

17 серпня 2016 року відбулася сходка села Старосілля на яку прийшли небайдужі мешканці села. В сходці взяли участь заступник голови Саратської райдержадміністрації Ротар В. В., заступник голови районної ради Небога О. І., начальник Саратського ДЕУ Осіпенко Є. В., інспектор Арцизьської налогової інспекції Бутескул Ю. І. ти ін..

Громаду села турбували питання стану доріг, земельні питання, зокрема розмір налога на землю, та питання територіальної реформи.

Але одним із найбільш обговорюваних стало питання  ремонту дороги.  Володимир Валерійович детально роз’яснив мешканцям Старосілл  я про  ремонт дороги Міняйлівка-Старосілля, який уже почався. Які кошти виділені на ремонт і на ці гроші буде дорога «по білому» тобто, без асфальта. Начальник Саратського ДЕУ Осіпенко Є. В., розповив, що грейдер уже сьогодні зачищае узбіччяя, на територію Саратського ДЕУ уже завезли 10 вагонів щебінки, виділено 150 тис. грн. на дизпаливо…  він також відповів  на всі питання старосільчан відносно ремонтних  робіт дороги.

Наступним питанням яке розглядалось на сходці, це налог на землю. На це питання детально відповів Бутескул Ю. І., інспектор Арцизської налогової інспекції. До речі, він пояснив, що депутати сільради на сесій самостійно рішають яким буде процент налога на землю,  що всі ці гроші остаються в селі, і громада сама вирішує на які потреби їх використати. По всьому району населення платить 1% і тільки в трьох селах, у тому числі Старосілля, -  0,5%

В процесі обговорення питання децентралізації  і майбутнього добровільного об’єднання сільських громад, заступник голови районної ради Небога О. І.  розповів присутнім про конкретні переваги для суб’єктів такого об’єднання. Але  місцеві жителі хочуть відокремитися від усіх і бути самостійними. При цьому немає ніякого розуміння того, чим усе це загрожує для них вже найближчим часом.  У територіальної громади має бути своя лікарня, своя пожежна частина, школа, дитячий сад, будинок культури і так далі. Зможе усе це потягнути сільський бюджет? Мабуть ні.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 208 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018