Пятница, 15.12.2017, 17:15
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 1
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Май » 12 » «Скажи «Ні» сучасному рабству!»
11:13
«Скажи «Ні» сучасному рабству!»

На виконання спільного наказу Державного департаменту з питань виконання покарань та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту від 28.10.2008 № 288/4322 «Про затвердження порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково» Саратським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сумісно із Саратським районним сектором (з питань пробації) Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, службою у справах дітей Саратської районної державної адміністрації та старшим інспектором поліції Саратського відділення поліції Білгород-Дністровського відділу поліції головного управління національної поліції в Одеській області 03 травня 2017 року було проведено інформаційно-просвітницький захід з умовно засудженими, що перебувають на обліку. 
Фахівці Саратського РЦСССДМ розкрили тему «Торгівлі людьми»: з’ясовано причини торгівлі людьми, визначено форми, надано типові приклади оголошень, які дають привід замислитися. Особливу увагу звернули на те, як уникнути жертв та куди звернутися за допомогою, якщо опинилися у скрутному становищі. 
Співробітниками сектору пробації, поліції та служби у справах дітей було проведено індивідуальну роботу з кожним умовно засудженим.
Усім присутнім було надано пам’ятки «Скажи «Ні» сучасному рабству!».

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Продам квартиру СРОЧНО! 
Няня для ребенка 
Сниму помещение в центре Сарат... 
Продам полдома 


Просмотров: 176 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017