Суббота, 29.04.2017, 20:35
Приветствую Вас Гость | RSS
Предложение
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 7
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Февраль » 6 » Саратський район отримав від керівництва області один з трьох автомобілів швидкої допомоги
17:48
Саратський район отримав від керівництва області один з трьох автомобілів швидкої допомоги

Минулої п’ятниці, 3 лютого 2016  в Одеській міській станції швидкої медичної допомоги голова Одеської облдержадмінстрації урочисто вручив автомобілі керівникам пунктів екстреної (швидкої) медичної допомоги  Саратського, Болградського та Тарутинського районів.

Три спеціальні автомобілі швидкої медичної допомоги Ford Transit класу «В» були придбані  за рахунок субвенції з державного бюджету (5 млн. грн) та обласного бюджету (0,5 млн. грн). Засоби пересування обладнані для транспортування хворих у важкому стані, здійснення за ними основного медичного догляду та нагляду.Кожний з нових автомобілів повністю укомплектований сучасним обладнанням, необхі  дним для надання медичної допомоги пацієнтам під час транспортування їх до лікувального закладу та значно розширює можливості лікарів у її забезпеченні.Крім того, у спеціалізованих автомобілях швидкої медичної допомоги передбачено усі умови для створення комфортної роботи медичного персоналу та водія.

«Сфера охорони здоров’я - пріоритетна сфера для Президента та Уряду. Я впевнений, що ці авто врятують не одне людське життя. Хочу побажати, щоб кожний виїзд закінчувався тільки позитивно», - зазначив Максим Степанов.

КУПЛЮ или возьму в АРЕНДУ недв... (Александр)
Сниму жилье в Сарате длительно (Дмитрий)
Консультації з питань забудови... (Терзя Вікторо Петрович)
Кобель питбультерьера для вязк... (Анатолий)
Просмотров: 145 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017