Вторник, 20.03.2018, 22:16
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Октябрь » 2 » Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.
13:17
Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.

2 жовтня 2017 року  голова райдержадміністрації  Лобан А.А. провів розширену апаратну нараду, в якій взяли участь перший заступник голови РДА Переправка Ю.П.,  заступник голови районної ради Небога О.І., керівники структурних підрозділів РДА,   територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів, установ та організацій району, голови виконкомів сільських рад.

В ході наради присутні заслухали інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Голубчик Т.І. про взаємодію районної державної адміністрації з ветеранськими організаціями району. В межах доповіді Голубчик  Т.І.  розповіла про фінансування всіх видів соціальних допомог, які надаються  органами влади  району ветеранам війни та праці, а також про підтримку статутної діяльності ветеранських організацій. Зокрема,   було відзначено, що в районному бюджеті на 2017 рік на підтримку   Саратської районної організації ветеранів передбачено 30 тис.грн., для районної спілки воїнів -інтернаціоналістів – 5 тис.грн.

Учасники наради також заслухали звіти голів сільських рад: Сергіївської с/р – Тимохіної Л.С., Плахтіївської с/р – Лихо І.Г. та Розівської  с/р  Отян Л.Г.  про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку сіл  Сергіївка, Плахтіївка, Розівка та роботу зі зверненнями громадян у зазначених сільрадах. Сільські голови детально розповіли про  стан наповнення та використання місцевих бюджетів, розвиток соціальної інфраструктури сіл, заходи з соціального захисту громадян, проблемні питання, які потребують вирішення.  За результатами доповідей голова РДА Лобан А.А. звернув  увагу сільських голів  на необхідності активізації роботи щодо проведення осіннього призову на строкову службу, перспективах децентралізації та об’єднання громад, зокрема щодо можливості об’єднання Розівської та Кулевчанської  сільських рад. Також голова РДА  надав доручення щодо сприяння в оформленні документів на земельні ділянки для учасників АТО, рекомендував очільникам сільських рад провести роз’яснювальню роботу з «вихідцями» – землевласниками, які самостійно обробляють землю,  щодо сплати земельного податку та у разі нелегального надання «вихідцями» землі в оренду – необхідності юридичного оформлення договірних відносин з орендарями.

Крім того, в ході розширеної апаратної наради голова РДА окреслив плани та завдання щодо роботи керівництва та структурних підрозділів райдержадміністрації, вдосконалення  формату проведення апаратних нарад тощо. Зокрема Антон Лобан відзначив, що особлива увага буде надаватися  стану криміногенної ситуації та безпеки громадян. Відтак  голова РДА планує  на кожній апаратній нараді заслуховувати інформацію органів поліції з цього приводу.  Також  вже з наступного тижня плануються робочі поїздки  голови РДА та «мобільного офісу» у складі фахівців профільних управлінь та відділів РДА  до сільських рад.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 124 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018