Вторник, 20.03.2018, 22:09
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 20
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Июль » 19 » Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.
09:33
Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.

17 липня 2017 року  керівник апарату  райдержадміністрації  Кімліченко Л. В.  провела розширену апаратну нараду райдержадміністрації.

 У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів РДА  та  територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники установ та організацій, комунальних закладів району.  В ході наради розглянуто окремі питання  розвитку району.

Про стан виконання доходної частини бюджету за І півріччя 2017 року доповіла Лускало О. М. начальник фінансового управління районної державної адміністрації.

 Зокрема про хід збирання ранніх зернових колосових та зернобобових культур врожаю  2017 року сільськогосподарськими підприємствами Саратського  району доповіла начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Кодрян Ж.М.

Про стан утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу в Саратському районі, та про забезпечення реалізації прав дитини на сімейне виховання, удосконалення роботи опіки та піклування із забезпеченням прав та інтересів дітей у  Саратському районі доповіла  завідувач сектору служби у справах дітей райдержадміністрації  Дімітренко  І. А.

Про стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах масової інформації у ІІ кварталі 2017року доповіла головний спеціаліст сектору кому нівацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Влаєва М. Д..

Учасники наради заслухали також  Звіти  голови Міняйлівської сільської ради Дікусар Л. І.  та секретаря  Успенівської  сільської ради  Кліманової  Н. І. про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку Міняйлівка, Фуратовка, Успенівка та Камишовка, та  з питань роботи зі зверненнями  громадян  в зазначених сільських р дах.

За результатами обговорення  були надані окремі рекомендації та доручення.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 84 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018