Среда, 21.03.2018, 08:12
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 20
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Май » 16 » Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.
10:18
Розширена апаратна нарада райдержадміністрації.

15 травня 2017 року  в.о. голови райдержадміністрації Переправка Ю.П. провів розширену апаратну нараду з керівниками  структурних підрозділів райдержадміністрації. У нараді  також взяли участь заступник голови районної ради Небога О.І.,  начальники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники комунальних закладів, голови виконкомів  місцевих рад.  

В ході наради про  стан виконання доходної та видаткової частин бюджету за І квартал 2017 року  поінформувала  начальник відділу доходів фінансового управління РДА Семенюк І.В.

Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Саратського району у 2017 році доповів начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ходос В.В. 

Також в ході  розширеної апаратної наради присутні заслухали  звіти  М.-Новоросійського  сільського голови Сербенюк Г.О., Михайлівського сільського голови  Іванова І.Д. та Мирнопільського сільського  голови Петковича В.П.  про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку сіл М-Новоросійська, Михайлівка, Мирнопілля, Нова Плахтіївка та з питань роботи зі зверненнями громадян  в зазначених сільських радах.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 79 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018