Среда, 14.11.2018, 11:56
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 28
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Апрель » 23 » Робота щодо інвентаризації землі – на підсумковому етапі.
12:08
Робота щодо інвентаризації землі – на підсумковому етапі.

В Саратській райдержадміністрації триває робота з проведення моніторингу та аналізу використання земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів Саратського району.

Наразі за ініціативою голови райдержадміністрації Лобана А.А. до складу робочої групи залучено фахівців-геодезистів, які відпрацьовують території по кожній сільські раді та фіксують на карті реальний стан щодо землевикористання. 

«За результатами цієї роботи ми матимемо повну картину по кожній земельній ділянці. Проаналізуємо,  які землі використовуються за договорами оренди,  а які –  на незаконних  підставах,  в тому числі по заораних пасовищах. За нашими підрахунками –  це тисячі гектар землі, які обробляються без правоустановчих документів,  і за які не сплачуються податки до бюджетів сільських рад.  Отримавши точну інформацію щодо розташування та розміру цих  ділянок райдержадміністрація  перейде до здійснення заходів  щодо стягнення податків за землі сільгосппризначення, які використовуються нелегально. Щодо заораних ділянок, які значаться за нормативними документами  як пасовища,  їх буде повернено до  цільового використання, тобто відновлено як пасовища для худоби», - відзначив голова РДА Лобан А.А.

Сьогодні робоча комісія детально відпрацьовувала схеми використання земель сільськогосподарського призначення за межами Фараонівської сільської ради.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом ... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Продам укорененные черенки хво... 
Сниму квартиру или дом 


Просмотров: 75 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018