Среда, 21.03.2018, 08:12
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Май » 10 » Районна призовна комісія обговорила проблемні питання весняного призову.
14:00
Районна призовна комісія обговорила проблемні питання весняного призову.

5 травня 2017  року відбулося засідання районної призовної комісії (голова – керівнк  апарату РДА Кімліченко Л.В.) за участю в.о. голови  райдержадміністраії Переправки Ю.П., заступника голови районної ради Небоги О.І.,  військового комісара  Саратсько - Татарбунарського об’єднаного райвійськкомату  підполковника Скрипника І.О., заступника начальника районного відділення поліції  Влаєва Є.П., членів комісії. 

       В ході наради розглянуті проблемні питання   проведення весняного  призову  на строкову військову службу та щодо координації взаємодії відповідальних органів – райдержадміністрації, райвійськкомату, органів місцевого самоврядування та  поліції  для  виконання  планових завдань щодо забезпечення відбору  призовників на військову службу . Згідно з планом  обласного військкомату  з комплектування  особового складу по Саратському району  передбачається призов на військову службу   21 військовослужбовця.      

     Як відзначив Скрипник І.О., за результатами аналізу військового відомства Одещини, Саратський район перебуває у числі  відстаючих по показникам залучення  на військову  службу. Військовий  районний комісар підкреслив, що військовослужбовці строкової служби  не залучаються до виконання завдань  в зоні проведення АТО, чого зазвичай  бояться більшість батьків  та призовників.  А призовники, які йдуть на військову службу отримують передбачені законодавством соціальні гарантії. І це представникам місцевого самоврядування потрібно пояснювати людям при врученні повісток.    

 За результатами засідання  призовної комісії  вирішено провести найближчим часом зустріч з селищним та сілкими головами, начальниками столів військового обліку щодо визначення  плану дій та координації зусиль для забезпечення  виконання Закону України «Про військовий обов’язок і  військову службу» на території Саратського району. 

       Також учасники засідання  обговорили з   керівництвом управління освіти, сімї та молоді та спорту райдержадміністрації  умови та порядок проведення в Саратському районі  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 164 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018