Воскресенье, 25.03.2018, 08:21
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 4
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Январь » 13 » Продовжується пошукова діяльність!
17:27
Продовжується пошукова діяльність!

Підведено підсумки обласної пошуково-дослідницької краєзнавчої конференції «Скарбнички мого краю - Одещини» за 2016 рік. Метою такої експедиції  є  виховання поваги до народних традицій та звичаїв, бережливого ставлення до історико-культурної спадщини населення Одещини. В кінці грудня на конференції  розглядалося 134 роботи з усіх районів області  за 7 секціями: «Духовна спадщина мого народу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками», «Козацькому роду нема переводу», «Географія рідного краю», «Сторінками історії Одещини». У кожній секції було тільки 3 призових місця. Із Саратського району на обласну конференцію запросили  6 учнів, переможців районного етапу – конкурсу: у напрямі «Духовна спадщина мого народу» Сливку Катерину, ученицю 8 класу Надєждинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні музеєзнавці» з роботою «Саратська кірха – центр духовного пробудження колонії», керівник Синюк С.Т.;Бондаренко Ангеліну, ученицю 11 класу Розівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Цілюще джерело святого великомученика Іоанна Сочавського», керівник Бондаренко Н.М.; Ніколову Марію, ученицю  11  класу  Розівської  ЗОШ І – ІІІ  ст., з роботою «Сучасний новеліст Одещини – Сергій Вікторович Дм   итрієв», керівник Ніколова О. Л. У напрямі «Із батьківської криниці» Гутник Вікторію, ученицю 5 класу Ярославської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Народні промисли та ремесла села Ярославка», керівник Гутник Н.Ф. У напрямі «З попелу забуття»  Братінову  Світлану, ученицю 10 класу Розівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Мужність і відвага крізь покоління», керівник  Бондаренко Н.М.; Ісайченко Юлію, ученицю 8 класу Надєждинської ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихованку гуртка «Юні музеєзнавці», з роботою «Люди мужності, доблесті і геройства»,  керівник Синюк С.Т. 

  Усі учасники, окрім Ніколової Марії, яка, на жаль, хворіла, взяли участь у пошуковій конференції і гідно представили Саратський район.  За висновками компетентного журі ІІІ призові місця посіли Ісайченко Юлія і Братінова Світлана, усі інші діти нагороджені грамотами за активну участь.

  Учасники експедиції мали можливість представити і захистити  свої  проекти, поспілкуватись з представниками з інших районів, взяти до уваги зауваження і пропозиції, надані членами журі,  зробити висновки і на наступний рік, вже з новими силами і допрацьованими і вдосконаленими проектами, знову приїхати до Одеси на конкурс. Ми бажаємо дітям творчої  наснаги, нових проектів і бажання продовжувати пошукову діяльність під керівництвом своїх мудрих наставників.

А.А. Сердюк,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 341 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018