Воскресенье, 17.12.2017, 03:22
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваше отношение к восстановлению военных частей в Сарате.

Всего ответов: 16
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Январь » 13 » Продовжується пошукова діяльність!
17:27
Продовжується пошукова діяльність!

Підведено підсумки обласної пошуково-дослідницької краєзнавчої конференції «Скарбнички мого краю - Одещини» за 2016 рік. Метою такої експедиції  є  виховання поваги до народних традицій та звичаїв, бережливого ставлення до історико-культурної спадщини населення Одещини. В кінці грудня на конференції  розглядалося 134 роботи з усіх районів області  за 7 секціями: «Духовна спадщина мого народу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками», «Козацькому роду нема переводу», «Географія рідного краю», «Сторінками історії Одещини». У кожній секції було тільки 3 призових місця. Із Саратського району на обласну конференцію запросили  6 учнів, переможців районного етапу – конкурсу: у напрямі «Духовна спадщина мого народу» Сливку Катерину, ученицю 8 класу Надєждинської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованку гуртка «Юні музеєзнавці» з роботою «Саратська кірха – центр духовного пробудження колонії», керівник Синюк С.Т.;Бондаренко Ангеліну, ученицю 11 класу Розівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Цілюще джерело святого великомученика Іоанна Сочавського», керівник Бондаренко Н.М.; Ніколову Марію, ученицю  11  класу  Розівської  ЗОШ І – ІІІ  ст., з роботою «Сучасний новеліст Одещини – Сергій Вікторович Дм   итрієв», керівник Ніколова О. Л. У напрямі «Із батьківської криниці» Гутник Вікторію, ученицю 5 класу Ярославської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Народні промисли та ремесла села Ярославка», керівник Гутник Н.Ф. У напрямі «З попелу забуття»  Братінову  Світлану, ученицю 10 класу Розівської ЗОШ І-ІІІ ст., з роботою «Мужність і відвага крізь покоління», керівник  Бондаренко Н.М.; Ісайченко Юлію, ученицю 8 класу Надєждинської ЗОШ І-ІІІ ст.,  вихованку гуртка «Юні музеєзнавці», з роботою «Люди мужності, доблесті і геройства»,  керівник Синюк С.Т. 

  Усі учасники, окрім Ніколової Марії, яка, на жаль, хворіла, взяли участь у пошуковій конференції і гідно представили Саратський район.  За висновками компетентного журі ІІІ призові місця посіли Ісайченко Юлія і Братінова Світлана, усі інші діти нагороджені грамотами за активну участь.

  Учасники експедиції мали можливість представити і захистити  свої  проекти, поспілкуватись з представниками з інших районів, взяти до уваги зауваження і пропозиції, надані членами журі,  зробити висновки і на наступний рік, вже з новими силами і допрацьованими і вдосконаленими проектами, знову приїхати до Одеси на конкурс. Ми бажаємо дітям творчої  наснаги, нових проектів і бажання продовжувати пошукову діяльність під керівництвом своїх мудрих наставників.

А.А. Сердюк,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Продам квартиру СРОЧНО! 
Няня для ребенка 
Сниму помещение в центре Сарат... 
Продам полдома 


Просмотров: 295 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017