Понедельник, 19.03.2018, 07:48
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 2
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Февраль » 22 » Подорож берегами творчості
10:51
Подорож берегами творчості

Вивчати народну творчість завжди цікаво, а заохочувати юних гуртківців до її вивчення можна лише тоді, коли сам  досконало  вивчаєш інноваційні технології, володієш методикою проведення нестандартних занять,  уміло поєднуєш традиційні і нетрадиційні форми роботи, використовуєш сучасні педагогічні технології  навчання. Саме з такою метою   16.02.2017 року на базі КЗ «Саратский районний БДТ» відбувся семінар  - практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового, науково-технічного напрямків і образотворчого мистецтва  району  на тему «Інноваційні підходи до навчання у гуртках  декоративно-прикладного, науково – технічного  та образотворчого мистецтв».  Сога О.В., методист КЗ «Саратський районний БДТ» звернула увагу на основні завдання, які сьогодні стоять перед керівниками гуртків, на використання різноманітних методів  та застосування засобів навчання в гуртках,  надала методичні рекомендації щодо використання нових (2016 р.) навчальних програм  з позашкільної освіти, затверджені  Міністерством освіти і науки України.  Досвідчений керівник гуртків декоративно – прикладного мистецтва та науково – технічного напрямку Яковлєва Г.В. розповіла про інноваційні технології, які  вона застосовує на своїх заняттях, звернула увагу на самі основні і цікаві: ігрові технології, технології створення «ситуації успіху».

   Директор закладу Сердюк А.А.  проаналізувала роботу гуртків району вищезазначених напрямків, їх участь та результати у заходах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів за І семестр 2016/2017 н.р, ознайомила з планом роботи на ІІ семестр, детально опрацювала з учасниками семінару Положення про проведення фестивалю – конкурсу «Вернісаж творчості - 2017». Цікавою частиною  семінару було проведення  майстер – класів, які підготували досвідчені педагоги – позашкільники. Так, Парпалак В.В., керівник гуртка «Оригамі» ознайомила присутніх з технологією  виготовлення пасхального яйця в техніці «пейп – арт». Желєва Ф.І., керівник гуртка науково-технічного напрямку «Сувенір» - виготовленням сувеніру-подарунку «Черевички» з підручного матеріалу. Яковлєва Г.В., керівник гуртка  науково – технічного напрямку «Натхнення»  познайомила з технологією  виготовлення   прикрас  з  різноманітних тканин.

  Підводячи підсумки семінару  - практикуму присутні погодились з тим фактом, що в навчанні важливе значення має правильний вибір методів і прийомів, розробка і використання дидактичного матеріалу, а  поєднання словесних, наочних і практичних методів дає можливість залучати до засвоєння навчального матеріалу всі види чуттєвого сприймання й тим самим організовувати навчання наших дітей без перевантаження, підтримувати  їх активний пізнавальний інтерес, розвивати творчі здібності.

 

А.А. Сердюк,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 130 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018