Суббота, 24.02.2018, 07:04
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 2
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Апрель » 7 » Пленарне засідання 13-ї сесії Саратської районної ради
12:16
Пленарне засідання 13-ї сесії Саратської районної ради

5 квітня  2017 року  відбулося  пленарне засідання 13-ї сесії Саратської районної ради 7-го скликання. У роботі сесії взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Переправка Ю.П., депутати Одеської обласної ради Сулаков О.С., Чиклікчи Г.Г., начальники управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, сільські та селищний голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадськоcті  та засобів масової інформації.  

            В ході сесії депутати розглянули та ухвалили рішення з 14-ти питань порядку денного. Зокрема,  було затверджено:

- звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету Саратського району за 2016 рік;

- програму матеріально-технічного забезпечення відділу ведення Державного реєстру виборців на 2017-2020 роки;

- районну цільову програму протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2017-2018 роки;

- районну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на 2017-2018 роки;

 - внесення змін до Програми правової освіти населення Саратського району на 2014-2018 роки»;

- внесення змін до районної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Саратського району на2015-2017 роки».

    Також депутати заслухали інформацію заступника керівника Білгород-Дністровської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Саратського району за 2016 рік, внесли зміни до рішення районної ради від 27 березня 2009 року № 300 - V «Про щорічний районний конкурс сільських та селищної рад з розвитку соціальної інфраструктури та благоустрою території», затвердили передавальний акт передачі майна комунального підприємства «Редакція газети «Час. Люди. Події»» правонаступнику, доручили заступнику голови районної ради Небозі О.І.  укласти з КП «Облтрансбуд» договір про делегування повноважень, ухвалили рішення щодо передачі в оренду приміщень комунальної власності.

   Після тривалої дискусії  стосовно фінансування дошкільних установ та комунальних закладів району, формування бюджету розвитку, депутати все ж не підтримали запропонований проект рішення щодо внесення змін і доповнень районного бюджету на 2017 рік, відправивши його на доопрацювання. 

 В ході сесії були підтримані  депутатські запити  Майстра В.П. до вишого керівництва держави щодо недопущення зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення та  запит Сухарського А.Б. щодо створення тимчасової контрольної комісії з перевірки роботи КЗ «Саратський ДНЗ ясла-садок».

   За проходженням сесії Саратської районної ради спостерігали чимало представників громадськості, зокрема від громадських організацій «Українська Бесарабія», «Патріот», ветерани  АТО Саратського,  Арцизського та Татарбунарського районів.  За словами  голови  ГО воїнів АТО «Патріот» Живори А.В., така увага до  пленарної роботи депутатського корпусу  Саратщини  пов’язана з інформацією, що   нібито в ході сесії планувався розгляд   питань щодо  мовної політики держави та засудження торгівельної   блокади з окупованими територіями  Донбасу. Представники громадськості застерегли депутатів від   збурення таких дражливих провокаційних тем, нагадавши що саме з таких тем, зокрема щодо мовного пиатння починалися сумнозвісні події в Криму та на Донбасі, які призвели до війни та окупації наших територій. 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 
Продам участок 2сотки курорт Р... 


Просмотров: 168 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018