Пятница, 15.12.2017, 17:06
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 285
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Сентябрь » 25 » Організовуємо гурткову роботу!
11:03
Організовуємо гурткову роботу!

Початок нового навчального року для  педагогів - позашкільників, керівників гуртків району  розпочався з установчих семінарів, які відбулися з 12  по 18 вересня в КЗ «Саратський районний БДТ». Актуальним питанням  стала тема «Позашкільна освіта у сучасній українській школі». Учасники семінарів провели активну роботу,  обмінялись досвідом, отримали нові знання щодо якісної організації роботи гуртків з різних напрямків позашкільної освіти, ознайомились з методичними рекомендаціями   щодо застосування програмного  забезпечення  у 2017/2018 н.р. та висунули свої пропозиції щодо зміцнення освіти.

Завдяки роботі саме позашкільного закладу можна змінити підхід до освіти, зробити його більш сучасним відповідно до вимог часу. Адже педагог – позашкільник, керівник гуртка – це універсал: він і лікар дитячих душ, і режисер – постановник процесу усвідомлення власної успішності особистості, і стимулятор творчої фантазії та уяви вихованців, і родинний друг та наставник у зоряних злетах та талановитих перемог. Розкриття природних здібностей дитини (адже сучасні батьки прагнуть своєчасно створити умови для саморозвитку їхніх дітей) , розширення  шкільних базових  знань та підготовка до життя у сучасному соціумі – такі основні завдання стоять перед педагогом – позашкільником.  І тільки спільні зусилля, співпраця, взаємодія  усього педагогічного колективу нашого району дасть можливість втілити у життя мрії  школярів Саратщини.

Сердюк А.А., директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Продам квартиру СРОЧНО! 
Няня для ребенка 
Сниму помещение в центре Сарат... 
Продам полдома 


Просмотров: 70 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017