Вторник, 23.01.2018, 18:49
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 251
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Март » 28 » Науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності»
09:20
Науково-практична конференція «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності»

27 березня поточного року делегація Саратського району на чолі з заступником голови районної ради О.І. Небогою, прийняла участь у Науково-практичній конференції «Добровільне об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності та багатомовності» у м. Одеса. У конференції прийняли участь народний депутат України А.І. Кіссе, народний депутат України ІІІ, VI, VII скликань, екс-голова Одеської облдержадміністрації С.Р. Гринивецький, вчені, представники Одеської обласної ради та облдержадміністрації, сільські голови південний районів Одеської області.
Метою конференції було
обговорення завдань, пов’язаних з реалізацією Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2015 №333-р), законів України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” від 05.02.2015 №157-VIII та “Про співробітництво територіальних громад” 17.07.2014 №1508-VIІ, Методики формування спроможних територіальних громад (затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 №214) в умовах багатоетнічності. 
У рамках конференції були обговорені проблеми адміністративних перетворень в умовах поліетнічності, а також висвітлено результати реалізації проекту «Об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності на території Півдня Одеської області», що фінансується Міжнародним Фондом “Відродження”. Метою проекту “Об’єднання територіальних громад в умовах поліетнічності на території Півдня Одеської області”, що здійснюється громадською організацією“ Асоціація дослідників державного управління” за підтримки Програми “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”, є формування засад стійкого розвитку поліетнічних об’єднаних територіальних громад Південних районів Одеської області.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 
Продам участок 2сотки курорт Р... 


Просмотров: 124 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018