Пятница, 21.09.2018, 07:04
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 258
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Август » 16 » Нагнойний Є.В. є переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ «Саратська ЦРЛ»
11:06
Нагнойний Є.В. є переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ «Саратська ЦРЛ»

15 серпня 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря Комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» під головуванням заступника голови райдержадміністрації Рузанкіна В.В. 
В засіданні також взяли участь запрошені для проведення оцінки конкурсної пропозиції та співбесіди щодо відповідності професійної компетентності учасника встановленим вимогам фахівці Департаменту охорони здоров’я ОДА – заступник начальника управління, начальник відділу організації медичної допомоги упра
вління медичною діяльністю Рокунець –Сорочан О.М. та головний спеціаліст відділу ресурсного забезпечення медичних установ Савченко Г.В. 
Учасники засідання заслухали конкурсну пропозицію та провели співбесіду з єдиним кандидатом на участь у конкурсі – Нагнойним Є.В., який на даний час виконує обов’язки головного лікаря КЗ «Саратська ЦРЛ».
За результатами розгляду конкурсної пропозиції та співбесіди комісія визначила Нагнойного Є.В. переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря КЗ «Саратська ЦРЛ».

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Сниму квартиру или дом 
продажа квартиры 
Сниму 
КЗ «Саратська центральна район... 


Просмотров: 75 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018