Четверг, 22.03.2018, 19:03
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 4
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Декабрь » 13 » Майбутнє країни – обдаровані діти.
17:30
Майбутнє країни – обдаровані діти.

​На сучасному етапі актуальним в районі, як і у цілому в державі, є оптимальне забезпечення формування інтелектуального потенціалу нації. Зокрема, виявлення обдарованої молоді і надання підтримки розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді та її постійного самовдосконалення. Однією з форм роботи з обдарованими дітьми є Мала академія наук України (МАН), яка сприяє виявленню здібностей обдарувань, їх самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.  

Працівники комунальної установи «Саратський районний методичний кабінет з питань освіти» організували і провели І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України, у якому прийняли  участь 7 учнів із 5 шкіл району. А саме:Ніколова Марія і Бондаренко Ангеліна, учениці Розівської ЗОШ  (керівник  Ніколова О. Л. і Бондаренко Н. М.);  Панчева Юлія, учениця Успенівської ЗОШ (керівник Соколова А. М.); Золотухіна  Катерина і Пірожкова Ольга, учениці Введенського НВК(керівники Першина В.В. і Попова Г. В.); Маковецька Римма, учениця Надєждинської ЗОШ (керівник Тарган В. М.); ДраганВячеслав, учень Новоселівського НВК (керівник Прокопенко О. А.). Діти гідно представили свої роботи, дуже серйозно підготувавшись. Велику роботу провели керівники, адже ми знаємо,що для того, щоб учень виявив бажання працювати над науковим дослідженням, у нього необхідно пробудити це бажання, сформувати дослідницьку мотивацію.

Головним є те, що учні вчаться ретельно проводити дослідження, оволодівають складними методами обробки результатів, захищають свої ідеї, беруть участь у наукових дискусіях, мають можливість обмінюватися досвідом своєї роботи. У майбутньому їм знадобляться набуті знання, навички пошукової, дослідницької роботи, вміння самостійно проводити експерименти, працювати з науковою літературою тощо.

Роботи цих учнів направлені для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Завівувач  КУ «Саратський РМК з питань освіти»     М.С. Караулан


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 291 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018