Понедельник, 19.03.2018, 07:42
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Октябрь » 25 » Круглий стіл на тему «Психологічні особливості інтерв'ювання дітей, які постраждали від сексуального насилля»
15:13
Круглий стіл на тему «Психологічні особливості інтерв'ювання дітей, які постраждали від сексуального насилля»

Служба у справах дітей спільно з представниками Саратського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції та представниками Саратського ВП Білгород-Дністровького ВП ГУНП в Одеській області провели Круглий стіл на тему «Психологічні особливості інтерв'ювання дітей, які постраждали від сексуального насилля» по матеріалам тренінгу з протидії торгівлі людьми. Під час обговорення були зазначені фактори сексуального насилля, наслідки сексуальної травматизації, поведінкові прояви сексуального насилля у дітей, принципи розмови з   травмованою дитиною, тощо. Також всі учасники Круглого столу прийшли до однозначного висновку, що одним з кращих способів по захисту дитини від сексуального насильства є профілактика можливої появи таких ситуацій. Для цього батьки повинні бути обізнані про те, що таке сексуальне насильство і знати, як потрібно діяти в разі виникнення загрози. Учасниками Круглого столу було прийнято рішення про затвердження графіку виїздів по селам Саратського району з метою інформування батьків сімей, які стоять на обліку в соціальних службах.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 163 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018