Среда, 21.03.2018, 08:15
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 3
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Сентябрь » 26 » Інформаційно-просвітницький захід з неповнолітніми, що перебувають на обліку Саратського РВ КВІ УДПтСУ в Одеській області.
11:53
Інформаційно-просвітницький захід з неповнолітніми, що перебувають на обліку Саратського РВ КВІ УДПтСУ в Одеській області.

На виконання спільного наказу Державного департаменту з питань виконання покарань та Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту від 28.10.2008 № 288/4322 «Про затвердження порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням  або умовно-достроково», Саратським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді сумісно із Саратським відділом кримінально-виконавчої інспекції у вересні 2016 року було проведено інформаційно-просвітницький захід з неповнолітніми, що перебувають на обліку Саратського РВ КВІ УДПтСУ в Одеській області. Директор РЦСССДМ Квітченко О.О. звернула особливу увагу на виявлення причин здійснення протиправної поведінки у засуджених осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, шляхи та методи їх подолання, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання повторних протиправних дій серед молоді. Співробітниками КВІ було проведено індивідуальну роботу з кожним умовно засудженим підлітком.

Усім присутнім було надано пам’ятки «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 142 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018