Суббота, 21.04.2018, 10:45
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 256
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Ноябрь » 3 » І знову Саратський район в призерах!
15:33
І знову Саратський район в призерах!

Відповідно до плану обласних масових заходів з учнівською молоддю на 2016 рік,  27 жовтня  науково-технічним підрозділом обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання проведено обласний конкурс «М’яка  іграшка».  

Всього в ньому взяло участь 11 команд з  Комінтернівського району, Березівського, Роздільнянського, Болградського, Іванівського, Овідіопільського, м. Одеса (Малиновський і Суворівський райони), м. Ізмаїл, м. Подольськ (в минулому м. Котовськ) і Саратський район, який представляли вихованки гуртка «Намистинка»  КЗ «Саратський районний БДТ» - Карась  Калерія, учениця 6 класу і Грибкова Валенсія, учениця 5 класу (Михайлівський  НВК). 

Програма конкурсу с  кладалася з теоретичного письмового завдання, який містив 10 питань, складених згідно з Програмою гуртків «М’яка іграшка» та практичного завдання: виготовлення командою за три години однієї м’якої іграшки з тканини за шаблонами, підготовленими оргкомітетом конкурсу.    Завдяки креативному і творчому педагогу, керівнику гуртків декоративно – прикладного мистецтва та науково – технічного напрямку Солоницької Л.В., яка готувала дітей до обласного конкурсу, дівчатка посіли  ІІ призове місце.     

Третій рік поспіль Калерія і Валенсія беруть участь в такому цікавому, творчому конкурсі і вже третій рік поспіль посідають друге призове місце. Дівчатка нагороджені цінними подарунками і дипломами ІІ ступеню Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.  Після  змагань  на них чекав сюрприз: відвідування парку ім. Шевченка та Музею цікавої науки, який  являє собою місце найбільш захоплюючих і незвичайних відкриттів наукового світу.

Сердюк А.А.,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
продажа квартиры 
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 


Просмотров: 87 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018