Среда, 21.03.2018, 08:16
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 295
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Октябрь » 6 » І знову перемога Саратського району!
10:12
І знову перемога Саратського району!

З метою пропаганди та популяризації технічної творчості серед учнівської молоді,  6 жовтня  на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної світи та виховання відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Мистецтво оригамі». В цьому році за титул переможця боролись  9 команд області у кількості 18 учасників. Третій рік поспіль честь Саратського району відстоюють  вихованки гуртка «Оригамі» КЗ «Саратський районний БДТ» (керівник Парпалак Вероніка Володимирівна ) – учениці 6 класу Новоселівського НВК Банарь Діана і  Тешко Катерина. Програма конкурсу складалась з: домашнього завдання (виготовлення плоскінної  композиці  ї – аплікації, об’ємної  композиції будь-якого розміру, поштового конверту або листівки; бліц-конкурсу (за наданий час зробити якомога більшу кількість якісних класичних журавликів; конкурсу-композиції (в присутності журі зробити композицію за темою «Листівка» відповідно до домашніх задумок; конкурсу-схеми(з наданого матеріалу зробити експонат, відповідно до схеми); 10 теоретичних запитань відповідно програми гуртка «Оригамі».

 За висновками журі переможцем обласного конкурсу стала   Банарь Діана  - диплом І ступеню, а Тешко Катерина отримала грамоту Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання за активну участь.

В майбутньому дівчатка можуть брати участь в конкурсі - виставці, але вже в іншій віковій категорії і я впевнена, що призові місця будуть їхні, адже з ними працює   талановитий  і мудрий педагог -  Вероніка Володимирівна,  людина   з вродженою інтелігентністю, яка  виховала не одне покоління учнів, вклавши в кожного свої знання, сили, мудрість, творчість.  

Вітаємо команду юних техніків і бажаємо успіхів в їх подальшій творчій діяльності!

Сердюк А.А.,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 86 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018