Среда, 14.11.2018, 11:56
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 259
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Май » 17 » І районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово – патріотичної гра «Сокіл» («Джура»)!
14:08
І районний етап Всеукраїнської дитячо - юнацької військово – патріотичної гра «Сокіл» («Джура»)!

Сучасний зміст виховання підростаючого покоління спрямований на становлення громадянина України, патріота своєї країни, готового самовіддано розбудовувати суверенну, демократичну державу, здатного виявляти національну гідність, який знає свої права та обов’язки, цивілізовано вміє відстоювати їх, може успішно самореалізовуватися в соціумі як громадянин, носій  культури,  сім’янин,  професіонал. 

Вчені всіх країн визнають, що патріотизм є могутньою і непереможною духовною силою кожного народу. Стати справжнім патріотом і глибоко полюбити свою Батьківщину можна лише тоді, якщо пізнавати красу рідного краю, знайомитись з визначними історичними подіями, культурними досягненнями своєї  Вітчизни з самого раннього дитинства. Саме з цією метою щороку організовується і проводиться Всеукраїнська дитячо - юнацька військово – патріотична гра «Сокіл» («Джура»). З метою якісного і організованого проведення цієї гри КЗ «Саратський районний БДТ» ще на початку нового навчального року, у  вересні місяці, розпочав роботу по підготовці гри. Протягом навчального року було проведено ряд семінарів - практикумів, на яких вивчалися умови, конкурси, правила, етапи проведення гри, проаналізовано гру минулого навчального року, її чітку організацію, активність і зацікавленість  дітей,  отримання позитиву від спілкування один з одним, збереження національного духу.  Завдяки чіткій  роботі  суддівської колегії,  керівників і виховників роїв, підтримки управління освіти, сім’ї, молоді та спорту,  адміністрацій закладів освіти, які брали участь у грі, щирої гостинності директора КЗ «ДОЗ Сонячний»  гра відбулася на досить високому  рівні і наші діти отримали необхідні знання, позитивні емоції  і масу задоволення.

Всього у грі взяли участь 7 роїв закладів освіти району: Світлодолинська  ЗОШ І – ІІІ ст. (рій «Захисники долини»), Ярославська  ЗОШ І – ІІІ ст. (рій «Чорноморці»), Кривобалківська  ЗОШ І – ІІІ ст. (рій «Незламні»),  М – Новоросійська  ЗОШ І – ІІІ ст. ( рій «Характерники»), Петропавлівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ (ясла -  садок)» (рій Патріоти»), Фараонівський  НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ (ясла – садок)» (рій Серце патріота»), Міняйлівська ЗОШ І – ІІІ ст. (рій «Яструби»).

Відкриття гри відбулося  11.05.2018р. на  оздоровчому комплексі КЗ «Саратська районна ДЮСШ». На урочистій  частині були присутні  почесні гості з Саратської районної державної адміністрації, Саратської районної ради, Саратської селищної ради, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, відділу культури, відділу поліції, військової частини, спілки ветеранів, громадської організації «Пульс громади». 

Першим конкурсом гри  був «Впоряд» (стройова підготовка), який складався з творчого та обов’язкового завдання, де оцінювались  зовнішній вигляд, однострій, організованість та якість виконання впорядових наказів,  виконання маршової патріотичної пісні. Друга частина гри відповідно плану відбулася в  таборі «Сонячний», де на учасників гри чекали затишні кімнати, смачні сніданки, обіди, вечеря організованими директором табору Комісаренко Д.Т., а також   прогулянка до моря, цікаві конкурси, змагання. Діти з задоволенням змагалися в «Військово – спортивній смузі перешкод», історичному конкурсі «Відун», краєзнавчому квесті, змаганнях з надання першої долікарської допомоги та елементи рятувальних робіт «Рятівник»,  творчо – мистецькому конкурсі «Ватра». Під шалені оплески, танцюючи,  діти та дорослі зустрічали народний чоловічий ансамбль української народної пісні «Чумацький шлях». Закінчився вечір дружнім колом, яке об’єднав український рушник біля яскравого вогника дружби та яскравим салютом. Відповідно до умов гри, рої  по черзі несли нічну варту, охороняючи прапори та нічний спокій, використовуючи нічне гасло.

Другий день (12.05.2018р.) розпочався з ранкової руханки, порядкування в таборах роїв, смачного сніданку та збірки «Вранішнє коло», на якій було оголошено план дня: «Туристсько – спортивна смуга перешкод», стрільба з пневматичної гвинтівки, конкурс плакатів, «Теренова гра», перетягування линви, звіти про виконання завдань «Добре діло». На урочистому закритті було підведено підсумки гри «Сокіл» («Джура»).

За результатами усіх конкурсів і змагань І місце посів рій «Чорноморці»  Ярославської  ЗОШ І – ІІІ ст., ІІ  -  рій  «Захисники долини» Світлодолинської ЗОШ І – ІІІ ст.,  ІІІ – рій  «Незламні» Кривобалківської  ЗОШ І – ІІІ ст.  Команди отримали цінні подарунки -  пневматичні гвинтівки. Всі інші рої нагороджені дипломами за перемогу в окремих видах індивідуальних та командних змагань. Начальник штабу       Ходос В.В.    привітав учасників з завершенням гри, побажав усім міцного козацького здоров’я, а рою – переможцю гідно представити район на ІІ обласному етапі гри, яка відбудеться у червні. 

Відчуття патріотизму, наполеглива боротьба у змаганнях, хороший настрій, сила, відвага, спритність, бадьорість духу,  спілкування дітей і дорослих – все це залишило назавжди у учасників гри чудові враження від спільної, якісно виконаної  роботи.

Сердюк А.А.,

директор КЗ «Саратський районний БДТ»

Фото   Ніколова А.І.

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом ... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Продам укорененные черенки хво... 
Сниму квартиру или дом 


Просмотров: 190 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018