Вторник, 18.12.2018, 14:58
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 8
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Ноябрь » 17 » Голова РДА Антон Лобан зустрівся з мешканцями села Олександрівка Тарутинського району.
13:10
Голова РДА Антон Лобан зустрівся з мешканцями села Олександрівка Тарутинського району.

15 листопада2017 року відбулася зустріч делегації Саратського району на чолі з головою райдержадміністрації Лобаном А.А. з активом села Олександрівка  Тарутинського району. Йшлося про перспективи входження  Олександрівської сільської ради до  складу Саратського району. На зустріч, що відбулася в стінах Олександрівської загальноосвітньої школи, прибули також перший заступник голови райдеражадміністрації  Переправка Ю.П., депутат обласної ради Сулаков О.С., депутат районної ради  Лохматов  В.О., радник голови РДА Рузанкіна В.В.

Про бажання змінити адміністративне підпорядкування  і приєднатися до сім’ї громад Саратщини мешканці Олександрівки заявляли і в попередні роки. Сьогодні це бажання стало нагальною необхідністю -  після того як було проведено демаркацію державного кордону з Молдовою, мешканці Олександрівки  залишились фактично без звичного сполучення з райцентром (щоб дістатися Тарутино їм необхідно подолати в об’їзд близько 150 км).

Саратський район  готовий  прийняти  Олександрівку до свого складу. Однак звична процедура зміни територіально-адміністративних меж районів є досить складною і потребує численних узгоджень - на рівні  обох районів, на рівні області, і найголовніше - на рівні Верховної  Ради України. Зважаючи на складні політичні процеси у парламенті, виникають великі сумніви,  що найближчим часом Верховна Рада зможе вирішити це питання. Крім того для  винесення питання  на розгляд парламенту  обом районам необхідно виділяти великі  кошти на виготовлення схем землеустрою  та  проектну документацію.

Проте сьогодні  Закон України  «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» дає можливість значно спростити  процедуру та скоротити терміни переходу громади з одного району до іншого. Голова Саратської райдержадміністрації Антон Лобан запропонував олександрівцям рухатися саме таким шляхом – через створення  Петропавлівської  об’єднаної  територіальної громади  у складі сіл Петропавлівка, Старосілля, Міняйлівка,Олександрівка. Створення такої ОТГ дало б можливість Олександрівці вже наступного року ввійти до складу Саратського району, отримувати тут необхідні адміністративні послуги та безкоштовне медичне обслуговування на базі Саратської ЦРЛ та  розпочати будівництво таких життєво необхідних  доріг на  Міняйлівку,  Олександрівку та Старосілля в тому  числі   за рахунок коштів,  які виділятиме держава на розвиток інфраструктури об’єднаної громади.

Зрозуміло що, перспектива  об’єднання громад,  традиційно викликала  у активістів села певні перестороги. Олександрівців хвилювали питання щодо розподілу бюджету  в об’єднаній громаді, перспективи місцевої школи та можливість отримання повної середньої освіти, діяльність закладів культури, представництво  та кількість депутатів у раді ОТГ,  вирішення земельних  та інших питань.  Лобан А.А. та  Переправка Ю.П. надали вичерпні відповіді та професійні роз’яснення з  усіх питань. Своєю думкою щодо перспектив Олександрівки у складі Саратського району поділились і Сулаков О.С. та  Лохматов  В.О.

В цілому сторони залишились задоволеними результатами першої зустрічі. Для остаточного прийняття рішення  актив Олександрівки на чолі з сільським головою Степаненком В.П.  планують вивчити досвід вже створених в області об’єднаних територіальних громад та найближчим часом ще раз зустрітися з керівництвом Саратського району.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Продам генератор 
Срочно продам 2-х комнатную к... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Срочно сниму квартиру или дом ... 


Просмотров: 156 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Дата
Вторник, 18.12.2018, 14:58
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018