Вторник, 20.03.2018, 22:19
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
На каком этапе развитие поселка?
Всего ответов: 254
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2017 » Сентябрь » 18 » «Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках трудового навчання та технологій»
12:08
«Формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках трудового навчання та технологій»

Кожна дитина – особистість, що формується впродовж свого життя різними чинниками, одним із яких є школа. Ми повинні створити умови для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина України. Сучасні учні мають бути креативними, допитливими, здатними до самоосвіти, з добре розвинутими комунікативними навичками. Формування навичок, які покликані наблизити процес навчання до життєвих потреб учня, його інтересів та природних здібностей відбувається в шкільні роки і велику роль в цьому відіграють уроки трудового навчання.

14 вересня 2017року відбувся районний семінар вчителів трудового навчання та технологій за темою «Формування ключових та предметних  компетентностей учнів на уроках трудового навчання та технологій».Теоретична частина проходила на базі Саратського НВК «ЗОШ І - ІІІ ступенів – гімназія», на якій керівник районного методичного об’єднання Саламатіна А. В. презентувала оновлені програми для учнів 5–9 класів, розповіла про особливості застосування проектних технологій, ознайомила вчителів з методичними рекомендаціями щодо викладання предмету.

Практичний блок семінару провели на базі Новоселівського НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – ліцей». Директор закладу Крецу А. А. розповіла про роботу школи, її здобутки та досягнення, провела учасникам семінару екскурсію у кабінети вчителів трудового навчання Голтян С. Г., Пелін Т, В. та керівника гуртків Парпалак В. В. Вчителі району були вражені побаченим від якого душа людини наповнюється добром і  світлом. Скільки треба мати творчості  і  фантазії, ідей, натхнення, креативності, щоб творити з учнями такі чудеса власними руками!

Вчителі презентували творчі досягнення учнів у різноманітних напрямах  ще раз переконавши нас, що працюють вони по сучасному і кожен урок для учнів стає відкриттям нової сторінки на шляху пізнання світу прекрасного, нового.

У процесі спілкування, обміну думками та досвідом роботи, учасники семінару відмітили високу результативність його проведення.

 М.С.Караулан, завідувачка КУ «Саратський РМК з питань освіти» Саратської районної ради


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 


Просмотров: 275 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018