Суббота, 21.04.2018, 10:16
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 297
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2016 » Май » 4 » До селища Сарати прибули на дислокацію перші військовослужбовці ЗСУ
17:46
До селища Сарати прибули на дислокацію перші військовослужбовці ЗСУ
29 квітня  2016  року голова райдержадміністрації Лев М.О., голова районної ради Райнов Б.І., заступник голови райдержадміністрації Ротар В.В. та заступник голови районної ради Небога О.І. зустріли  перших   тринадцятеро військовослужбовців  18–го мотопіхотного батальйону 28-ї  механізованої бригади ЗСУ, які прибули  до   селища Сарата для  підготовки та облаштування постійного місця дислокації зазначеного підрозділу на території Саратського НВК. Прибуття  основного складу батальйону (500 осіб ) планується  на 13 травня.

     Як відомо, Радою Національної безпеки та оборони України було прийнято рішення про  відновлення військових частин у смт  Сарата з метою прикриття Бессарабського краю.          

       На виконання цього рішення  24 лютого поточного року на сесії районної ради було ухвалено  рішення  про передачу в оренду нерухомого майна колишніх територій військової частини, яке нині перебуває у  спільній власності територіальних громад району і управління якими здійснює Саратський НВК.

      Сьогодні в присутності керівництва району був підписаний договір про  оренду  військовим відомством зазначених територій. Також почалася підготовка приміщень для розміщення особового складу  батальйону.  

        Голова райдержадміністрації Лев М.О. та голова районної ради  Райнов Б.І.   відзначили позитивні перспективи для мешканців району  у зв’язку з відновленням військових  частин. «Це створить умови для збільшення робочих місць,  забезпечить додаткові надходження в бюджет, що в цілому позитивно  вплине на соціальний та економічний розвиток району», відзначив голова райдержадміністрації Михайло Лев. 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
продажа квартиры 
сдам квартиру 
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 


Просмотров: 307 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018