Вторник, 23.01.2018, 18:43
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 291
Форма входа
Логин:
Пароль:
Статистика
Главная » 2016 » Ноябрь » 14 » День місцевого самоврядування для голів селищної та сільських рад району
14:13
День місцевого самоврядування для голів селищної та сільських рад району

10 листопада 2016 року в Саратській райдержадміністрації  відбувся день місцевого самоврядування для голів селищної та сільських рад району. Нараду провели перший заступник голови райдержадміністрації Переправка Ю.П., заступник голови райдержадміністрації Ротар В.В. та  заступник голови районної ради Небога О.І.

В ході наради керівникам сільських рад були надані роз’яснення та  рекомендації щодо вирішення проблемних питань в   діяльності  місцевих органів влади. 

Як доповів  в ході розгляду питання  про збереження лісозахисних насаджень на території Саратського району,  начальник   Саратськ $CUT ого відділення поліції Білгород-Дністровського відділу  поліції  ГУНП в  Одеській області Перебийносюк  Р.М.,  з настанням осіннього періоду в районі  почастішали випадки  незаконної вирубки дерев в лісосмугах.  Значною мірою це пов’язано з великою ціною на вугілля, яке малозабезпечені версти населення  не можуть придбати. У зв’язку з цим зріс попит на більш дешевий вид палива – дрова, чим користаються спритні ділки.  Органами поліції вже  цього року виявлено кілька випадків незаконної вирубки, у  порушників вилучено бензопили та дрова. Однак  проблема полягає в тому, що  притягнути винуватців до відповідальності  через суд практично неможливо, оскільки немає власників цих лісосмуг. На сьогоднішній день, лісосмуги є фактично «безгоспними», вони не перебувають ані на балансі сільських рад, ані базових господарств, відтак немає відповідальних за їх охорону. Тим часом масова порубка  лісозахисних насаджень, які захищають поля від вітрів,  загрожує перетворитися на справжню екологічну катастрофу - може призвести до деградації грунтів та зміни клімату.  Щоб  не допустити таких наслідків,  учасники наради вирішили   найближчим часом  створити спеціальні охоронні бригади за участю   представників  сільських рад, працівників поліції,  працівників базових і фермерських господарств для здійснення постійних рейдів та  охорони лісосмуг. За пропозицією заступника голови  РДА Ротаря В.В.   також вирішено звернутися до  депутатів обласної ради та Верховної Ради України з проханням  законодавчо врегулювати питання  належності та охорони лісозахисних насаджень.

 Учасники наради також зосередилися на деяких земельних питаннях. Начальник відділу з питань земельних відносин управління агропромислового розвитку  Кодрян Ж.М. проаналізувала   рішення сільських рад щодо встановлення земельного податку  для фізичних осіб на  землі  поза межами   населених пунктів, підресливши,  що  податок на землю є  бюджетоутворюючим для місцевих рад району.   Більшість сільських голів  вкотре  погодились, що він був однаковим для всіх сільрад та проголосували за те, щоб  рекомендувати 8-ми сільським радам, які встановили менше 1% на 2017 рік,  переглянути до грудня-місяця свої рішення та внести відповідні зміни. 

Також за дорученням голови райдержадміністрації Лева М.О., Жанна Михайлівна Кодрян завернула увагу сільських голів на необхідність активізації роботи сільських рад щодо допомоги мешканцям сіл в оформленні правоустановчих документів на землі ОСГ, які були виділені селянам  раніше, однак  право власності на які не оформлено у встановленому законодавством порядку.    

Про взаємодію органів місцевого самоврядування з Саратським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та службою у справах дітей Саратської районної державної адміністрації   поінформували сільських голів директор Саратського районного центру соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді Квітченко О.О. та начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Ковальчук С.В.

  Про організацію роботи закладів культури Саратського району доповіла – директор КЗ «Саратський районний будинок культури» Баюш Т.В., яка закликала  сільських  голів надавати всебічну підтримку клубним працівникам, зокрема у вирішенні питань виплати надбавок та з організаційних питань.  В  процесі розгляду також було проаналізовано стан освоєння коштів,  виділених на  ремонти закладів культури району.    

Про стан проходження озеленіння виконкомами селищної та сільських рад доповів – головний лісничий державного підприємства «Саратське лісове господарство» Скалозуб А.А. та голови місцевих рад. Відповідно до районної програми   озеленення населених пунктів на придбання саджанців  дерев та кущів  для висадки на території шкіл, дитячих садків, місцевих парків з районного бюджету було виділено 100 тис грн. 

 На завершення наради  заступник голови Саратської районної ради  Небога О.І. також звернув увагу сільських голів на  необхідність розробки  та затвердження генеральних планів  населених пунктів, активізації роботи щодо укладення договорів на  розчистку комунальних доріг у зимовий період та  придбання палива для снігозбиральної техніки.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом 
Сниму квартиру или дом на долг... 
Продам участок 8 соток курорт... 
Продам участок 2сотки курорт Р... 


Просмотров: 246 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 1
avatar
0
1
Я смотрю в администрации напряг с отоплением))) Народ мерзнет
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018