Среда, 14.11.2018, 11:55
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Ваша позиция относительно ситуации в стране?
Всего ответов: 303
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2018 » Январь » 29 » Апаратна нарада райдержадміністрації.
13:45
Апаратна нарада райдержадміністрації.

29 січня 2018 року голова райдержадміністрації Лобан А.А. провів апаратну нараду, в якій взяли участь голова районної ради Переправка Ю.П., керівник апарату РДА Кімліченко Л.В., керівники структурних підрозділів РДА, територіальних підрозділів органів виконавчої влади,  комунальних закладів, установ та організацій району.

Учасники наради заслухали звіт голови Забарівської сільської ради Трашка Ю.М. про виконання делегованих повноважень щодо забезпечення сталого соціально-економічного розвитку села Забари та з питань роботи зі зверненнями громадян. Зокрема, сільських голова зупинився на питаннях виконання бюджету, соціального захисту громадян, діяльності комунальних установ заходів з благоустрою села, організації дозвілля на селі та профілактики злочинності.  За результатами доповіді голова райдержадміністрації  Лобан А.А. позитивно оцінив  дії сільської влади в процесі відновлення життєдіяльності після нещодавньої  стихії: дороги були оперативно,  власними силами було відновлено електропостачання і повноцінне функціонування села.   В той  же час Антон Лобан звернув увагу сільського голови на необхідності  збільшення  надходжень до сільського бюджету  за рахунок передачі земель державної власності  на земельні торги.  Також голова РДА  порадив ввести до штатного  розпису сільської ради посаду державного реєстратора - це дасть змогу збільшити річний бюджет Забарської сільради майже на 200 тис.грн.

Про хід виконання районної комплексної програми «Здоров’я » на 2016-2017 роки доповіли головний  лікар КЗ «Саратський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Стогній О.П. та виконуючий обов’язки головного лікаря комунального закладу «Саратська центральна районна лікарня» Фабрикатор О.О. Доповідачі  детально прозвітували про використання коштів по заходам програми  щодо  модернізації та технічного переоснащення лікувально-профілактичних закладів та  проведення капітальних і поточних ремонтів в закладах охорони здоров’я. В  цілому програма нараховує  понад 60 заходів з охорони здоров’я, що складають 22 напрямки діяльності.  На сьогодні триває розробка аналогічної програми на 2018-2019 роки.  За словами голови РДА,  у наступні два роки керівництво району приділятиме особливу увагу  приведенню до належного стану  інфекційного та  дитячого відділень ЦРЛ.

Про виконання заходів районної цільової програми соціальної підтримки населення на 2016-2017 роки «Захист і турбота» за 2016 та 2017 роки начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Голубчик  Т.І. Всього  на виконання  заходів  Програми  на 2016-2017 роки було виділено коштів в сумі 1853,5 тис.грн. ( на 2016 рік – 988,50 тис.грн., на 2017 рік – 865,00 тис. грн.). Кошти використані в повному обсязі  за напрямками:

- підтримка малозабезпечених  верств населення  та  надання матеріальної  допомоги малозабезпеченим та гостропотребуючим громадянам району;

- надання матеріальної допомоги з нагоди професійних свят;

- надання матеріальної допомоги ветеранам  війни  на поліпшення житлових умов, допомоги учасникам бойових дій, які брали участь в зоні АТО, одиноким непрацездатним громадянам району, дітям-інвалідам та іншим  категоріям громадян;

- фінансування  заходів та фінансова підтримка громадських організацій.

 За результатами доповіді  голова райдержадміністрації Лобан А.А. також надав доручення щодо підготовки пропозицій на  найближчу сесію районної ради щодо  забезпечення пільгових перевезень в Саратському районі.

Про стан висвітлення діяльності органів виконавчої влади в засобах масової інформації у  ІV кварталі 2017 року поінформувала завідувач сектору зв’язків з громадськістю районної державної адміністрації  Кошельник Н.Г.

Також в порядку контролю учасники апаратної наради заслухали інформацію про стан криміногенної ситуації на території Саратського району за минулий тиждень.

В ході апаратної наради голова РДА Лобан А.А. також надав окремі доручення керівникам структурних підрозділів РДА.


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Срочно сниму квартиру или дом ... 
Евроспектр - краски порошковые... 
Продам укорененные черенки хво... 
Сниму квартиру или дом 


Просмотров: 125 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2018