Среда, 23.08.2017, 05:09
Приветствую Вас Гость | RSS
ИНФОРМАЦИЯ
Наш опрос
Что является основной достопримечательностью поселка? (можно выбрать несколько вариантов)

Всего ответов: 0
Форма входа
Логин:
Пароль:
Главная » 2017 » Июнь » 14 » 13 червня поточного року сільські та селищний голови Саратського району прийняли участь у семінарі м. Арциз
10:21
13 червня поточного року сільські та селищний голови Саратського району прийняли участь у семінарі м. Арциз

13 червня поточного року сільські та селищний голови Саратського району прийняли участь у семінарі м. Арциз Одеської області для представників влади Арцизького, Тарутинського, Саратського та Татарбунарського районів «Взаємозв’язок стратегічного планування з бюджетним процесом» . Під час семінару директор Центру розвитку місцевого саморядування  Юлія Молодожен ознайомила присутніх з динамікою змін та просуванням реформи територіальної організації влади в Україні та Одеській області. Експерт з бюджетних питань ІБСЕД Олеся Голинська провела навчання з бухгалтерами щодо взаємозвязку стратегічного планування з бюджетним процесом. Експерт з регіонального розвитку Віктор Бондарук ознайомив сільських голів з підходами до формування стратегій розвитку громад та написанням заявок до ДФРР. Бухгалтерам надали інформацію про забезпечення організації бюджетного процесу на місцевому рівні; розглянуті основні питання ведення документообігу у бюджетному процесі; поінформовано про запровадження системи оцінювання ефективності виконання бюджетних програм. Віктор Бондарук розповів сільським головам, як має тривати процес розробки стратегій, яким чином розробляти та подавати заявки до ДФРР та які типові помилки виникають при поданні заявок.

 

56авот

78ало

 


ПОСЛЕДНИЕ ОБЪЯВЛЕНИЯ
Требуется кредитный эксперт 
Продам контейнер 
Трудоустройство 
КУПЛЮ или возьму в АРЕНДУ недв... 


Просмотров: 93 | Добавил: world-of-sarata | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Я-корреспондент
Новости СаратыЕсть интересная новость?
Расскажите о ней всему поселку.
Мы опубликуем.
world-of-sarata@mail.ru
Погода
Прочие новости
Поиск
Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2017