Вівторок, 23.04.2024, 23:48
Приветствую Вас Гість | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Agronom, world-of-sarata  
Форум для мешканців » форум » Хобби » ТУРИЗМ - питання/відповіді/поради (Туризм у всіх його проявах,спорядження,маршрути,і т.д)
ТУРИЗМ - питання/відповіді/поради
AgronomДата: Неділя, 27.12.2009, 21:34 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Поки не хочу розбивати тему (а треба - занадто ємна), але в подальшому, як будуть охочі, то можна виділити: "піший туризм", "вело-", "авто-", "поради по спорядженню", "найгарніші місця України, або куди податись", Виживання в екстремальних умовах"... коротше, я такого наскладати можу з пів-відра - було б кому! Тож допоки пишіть в одну тему, а далі, як кажуть, - "будєм посмотреть!"

Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
world-of-sarataДата: Неділя, 27.12.2009, 22:40 | Повідомлення # 2
Творец - администратор
Група: Творец
Повідомлень: 209
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: нет на сайте
Это очень интересная темя, но можно было бы выложить какой то материал для привлечения "зрителей")))
Ведь не всяк человек слышал об этом, а кто слышал - мало знает.
 
AgronomДата: Неділя, 27.12.2009, 22:58 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Хто, чого мало знає - запитуйте! Я знаю більше!)))

Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
AgronomДата: Субота, 02.01.2010, 17:36 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Оце складаю маршрут на кінець квітня-початок травеня, західний Крим, днів на 8-10. З розрахунку: 5-7днів ходових і обов"язково 3 дні стоянки на узбережжі з гарною стінкою, для вільного скелелазіння, щоб вволю налазитись, накупатись, назасмагатись і нарибалитись! yahoo Може хтось шось порадить?)))

Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
world-of-sarataДата: Неділя, 03.01.2010, 04:17 | Повідомлення # 5
Творец - администратор
Група: Творец
Повідомлень: 209
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: нет на сайте
А может сайт тебе создать на эту тему? Как считаешь?
 
AgronomДата: Неділя, 03.01.2010, 23:49 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Так а шо тут скажеш? Ідея хоч і не нова, проте й донині гарна!))) І потребує значних затрат часу, так шо - соррі, немає коли.)))

Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
world-of-sarataДата: Понеділок, 04.01.2010, 05:27 | Повідомлення # 7
Творец - администратор
Група: Творец
Повідомлень: 209
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: нет на сайте
Ну я бы мог чо то придумать)
 
AgronomДата: Середа, 20.01.2010, 00:40 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Ех, гарний ти чолов"яга, творец-адміністратор, дякую за запропоновану допомогу, але це вже буде не той сайт, ну не такий, мої збочені фантазії))))) треба втілювати тільки мені. smile

Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
grizleeДата: Четвер, 20.05.2010, 23:54 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
если я еще не опоздал поделится, то делюсь....))))
в тех краях неплохое место есть в бухте Ласпи...мыс Айя...гора Куш-Кая...там интересные альпинистские маршруты есть разных категорий сложности...и море рядом...и просто красиво...единственое что плохо- источников воды нет....надо будет либо с собой брать, либо на местных дачах или базах отдыха пробивать...

Добавлено (20.05.2010, 22:54)
---------------------------------------------
хотелось бы узнать: а много ли в Сарате людей увлекающихся горным туризмом, альпинизмом, сказалозанием?...просто для меня стало откровением что таковые люди еще есть...)))

 
AgronomДата: Четвер, 17.06.2010, 13:03 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Quote (grizlee)
...просто для меня стало откровением что таковые люди еще есть...)))

Їй Богу, такі люди є! ))) І я особисто знаю таких не один десяток! Що правда із Сарати тільки я один...
Сподіваюсь в Сараті їх багато, але ми просто поки не знайомі.)) Для того тему і створив, може відгукнуться. ))


Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
world-of-sarataДата: Четвер, 17.06.2010, 14:17 | Повідомлення # 11
Творец - администратор
Група: Творец
Повідомлень: 209
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: нет на сайте
Я как то рылся в нете и нашел статью, в которой описывалось мероприятие, связанное то ли с горным туризмом, то ли с альпинизмом, но там принимали участие жители п. Сарата cool
 
AgronomДата: Четвер, 17.06.2010, 14:26 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Модераторы
Повідомлень: 47
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Quote (grizlee)
если я еще не опоздал поделится, то делюсь....))))
в тех краях неплохое место есть в бухте Ласпи...мыс Айя...гора Куш-Кая...там интересные альпинистские маршруты есть разных категорий сложности...и море рядом...и просто красиво...

Щиро Вам вдячний за пораду! Надзвичайно приємно, що моє прохання не лишилось непоміченим постом! Так більше того - іще дві людини порадили мені ці місця! Але за спіцифікою рельєфу цю бухту наскрізь прохідною назвати досить важко))), тобто треба зайти і тим же шляхом вийти. Тож для пішого маршруту вона не дуже підходила (тай групу я вів геть не маленьку, для восьми наметів іще місце знайти треба)))) І думав я уже відмовитись від цьогорічних відвідин Ласпінської бухти. Та у провидіння були свої міркування на цю тему. Зовсім випапдково я дізнаюсь, що мій добрий знайомий з Москви виїздить з групою полазити до Криму! І в їхньому маршруті знаходиться Батіліман! Так до того ж іще за три дні до виходу моєї групи!!! Ми з дружиною не роздумуючи міняємо квитки на три дні раніше і вже 28 квітня зустрілись з друзями під горою Куш-Кая! Матінко моя рідна, яка ж тут краса!... Це ж рай на землі! (ну, для туриста) Я такого бірюзового кольору воду бачив тільки в Нешнл Джіогрефік! В Криму я буваю кожен рік, але спати під суничними деревами!... таке було зі мною вперше... А які тут скельні маршрути!... Дорогий grizlee, як Ви все таки були праві!))) Налазився так, що руки вище пличей уже не піднімались!))))) Таку незайману природу доводилось мені бачити тільки в Карпатах, а тут, ходили купатись на сам мис Айя, так бакланів доводилось буквально ліктями зіштовхувати зі скелі, щоб вилізти з води погрітись!
Коротше кажучи, за ці три дні Крим мене воістину здивував! А першого трівня зранку ми попрощались з друзями, піймали машину до Севастополя, звідти електричкою до Сюрені і це була точка збору нашої великої, "інтернаціональної" групи))) І точка відрахунку як завжди незабутніх вражень...
З.І. Якщо комусь буде цікаво - напишу невеличкий звіт по маршруту: "Крым - 2010"


Те, що тебе не вбило - зробило тебе сильнішим! Але воно обов"язково спробує знову...
 
grizleeДата: П`ятниця, 18.06.2010, 09:24 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
говорят на Соколе осенью великолепно...но мне там так и не довелось побывать...
 
world-of-sarataДата: Понеділок, 21.06.2010, 14:00 | Повідомлення # 14
Творец - администратор
Група: Творец
Повідомлень: 209
Нагороди: 2
Репутація: 4
Статус: нет на сайте
Тут по Сарате парень ходит с рюкзаком каким то как сказать... походным что ли, я в этом не шарю))) Такой как у тебя Агроном)))
 
grizleeДата: П`ятниця, 15.04.2011, 10:20 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Нагороди: 2
Репутація: 2
Зауваження: 0%
Статус: нет на сайте
Quote (Agronom)
Якщо комусь буде цікаво - напишу невеличкий звіт по маршруту: "Крым - 2010"

так где отчет? smile
 
Форум для мешканців » форум » Хобби » ТУРИЗМ - питання/відповіді/поради (Туризм у всіх його проявах,спорядження,маршрути,і т.д)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Сайт п. Сарата
Расскажите о нас
Мастер рип
Все права на сайт защищены, принадлежат их законному владельцу и охраняются законодательством Украины.

Большая часть материалов созданы владельцем сайта.
Дорогие конкуренты! Копирование контента, размещенного на сайте и использование его в коммерческих целях будет расценено как воровство. Последствия гарантируем.

ViDiS © 2008-2024